פלגג היא קבוצת חברות בבעלות פרטית, הפועלות בתחום הבניה:

פרויקטים של תכנון וביצוע בחו"ל
• קירוי גגות קלים ממגוון מתכות
• חיפויי קירות במגוון שיטות וחומרים
• תכנון והקמת מבני פלדה
• קונסטרוקציות פלדה ועץ

פלגג נוסדה בשנת 1990, ומאז היא מספקת את שרותיה החל משלב התכנון הראשוני ועד להשלמת הבניה – ללקוחות פרטיים כמו גם ללקוחות מוסדיים ותעשייתיים, כל זאת תוך שיתוף פעולה עם אדריכלים ומתכננים מהארץ ומרחבי העולם.

כל חברה בתחומה, תורמת מתחום המומחיות שלה, מה שנותן לקבוצה את היתרון ואת עמדת ההובלה בתכנון, ייצור, והקמת מערכות קירוי וחיפוי ממתכת, מבני פלדה בסדרי גודל נרחבים, החלפת גגות אסבסט ועוד.

חברת פלגג טכנולוגיות בבניה, מתמחה בפרויקטים של תכנון וביצוע מעבר לים, תוך התמקדות במדינות מרכז ודרום אמריקה ובאיים הקאריביים.
במשך השנים רכשה פלגג טכנולוגיות ניסיון רב בבניית מבנים ציבוריים במדינות שונות באזור, לעיתים בתנאים מאתגרים ביותר ובמקומות מרוחקים וקשים לגישה, תוך הקפדה על ביצוע בסטנדרטים גבוהים המותאמים לפרופיל הלקוחות של החברה.
בין לקוחות החברה נמנים גופים ממשלתיים אמריקאים ובהם:

US Department of State
US Army
US Navy

קבוצת פלגג מונחית ע"י שלושה עקרונות מרכזיים בפעילותה:

מחויבות לאיכות

לפלגג סטנדרטים מחמירים בכל שלב ושלב של התפעול ותהליכי העבודה. עם שם מוכח של ביצועים באיכות הגבוהה ביותר, פלגג ממשיכה בהתמדה לשפר את כישרונותיה, שירותיה ומוצריה.

שירות מוכוון לקוח

פלגג מיישמת את דרישותיו של הלקוח עד לפרטים האחרונים. בזכות צוותי תכנון הכוללים מהנדסים המתמחים בתהליכי התכנון ובמשותף עם יועצים, מנהלים ועובדי שטח מנוסים, המכירים את מגוון הפתרונות האפשריים לכל סוגיה שעולה, פלגג מיישמת ומגשימה את יעדיו של הלקוח תוך הקשבה, מתן פתרונות יצירתיים במטרה להגשים את רצונו.

אמינות מוכחת

עם יכולות לוגיסטיות ומקצועיות מוכחות, פלגג היא כוח מוביל בכל פרויקט בו היא לוקחת חלק. השותפים לפרויקט כמו גם הלקוחות, יודעים שהם יכולים לסמוך על ביצועים מצוינים, אשר לא יחרגו ממסגרת לוח זמנים ולו המורכב ביותר, עד לנקודת הגמר, וכנ"ל לגבי עמידה ביעדיי המסגרת התקציבית של הפרויקט.

הידע הנרחב של פלגג נצבר במהלך הפרויקטים רחבי ההיקף הרבים אשר ביצעה ללקוחות בארץ ובעולם, בהצלחה רבה, ובמצוינות האופיינית לה.

עם צוות שמונה מעל 120 איש, ממשיכה פלגג להוביל בפרויקטים איכותיים ומרשימים, תוך שיתופי פעולה עם חברות בינלאומיות לתכנון פרויקטים, עם הפנים קדימה לאתגרים הבאים, ולהבאת הפתרונות האולטימטיביים עבור לקוחותיה.